Festive Amelie 496-039 timanttisormus
2.450,00€ – 2.650,00€
Tyylikäs Festiven Amelie-timanttisormus, jonka keskellä on näyttävä 0,25 ct briljanttihiottu timantti. Timanttikehän ympärille on istutettu 14 säihkyvää timanttia. Kevyesti pyöristetty, sileä runko. Sormus sopii käytettäväksi yksinään sekä yhdistettynä toisen sormuksen rinnalle. Yhteensopiva malli erityisesti Festiven siron Juliette- rivisormuksen kanssa.
Kuvaus
Leveys: 2,2 mm
Sormuksen timanttikehän halkaisija: 7,9 mm
Sormuksen profiili: Pyöristetty flakka
Timantit: 1 x 0,25 ct + 14 x 0,01 ct (yht. 0,39 ct)
Ilmainen vaihto- ja palautusoikeus
Jos olet epävarma kuvan perusteella tilaamiseen, niin ei hätää. Voit palauttaa sormuksen tai vaihtaa oikean kokoiseen ILMAISEKSI, jos sormus ei miellytäkään tai koko on väärä (autamme mielellämme koon valinnan kanssa puhelimitse 040 1593 566). Katso toimitusehdot ostoskorisivulta. Voit myös varmistua sormuksen sopivuudesta liikkeessämme Hyvinkäällä, jossa kaikista titaanisormuksista löytyy mallikappaleet.
TERVETULOA käymään!
Kaiverrus
Kaiverrus sisältyy hintaan. Kaiverretulla tuotteella ei ole palautusoikeutta. Kaiverruksiin saa lisättyä seuraavat symbolit:
- sydän
- kaksi sydäntä
- ääretön
Lisää symbolit mieluiten (sulkuihin) kirjoittamalla. Esim. Sinä (kaksi sydäntä) Minä
Kaiverrus toiveen voi lisätä maksamisen yhteydessä kommentit-kohtaan.