Festive Elsa 587-090A ametisti/timanttisormus
1.750,00€ – 1.920,00€
Tyylikäs ja moderni Festive Elsa-halosormus, jonka keskipisteenä cushion-hiontainen akvamariini. Sormuksen pyöristettyä neliökehää ympäröi säihkyvät timantit. Tämä sormus sopii käytettäväksi yksinään sekä yhdistettynä toisen sormuksen rinnalle.
Kuvaus
eveys: 1,9 mm
Halokoristeen halkaisija: 8,3 mm
Sormuksen profiili: Flakka
Timantit: 20 x 0,005 ct (yht. 0,10 ct)
Akvamariinit: 1 x 0,80 ct
Ilmainen vaihto- ja palautusoikeus
Jos olet epävarma kuvan perusteella tilaamiseen, niin ei hätää. Voit palauttaa sormuksen tai vaihtaa oikean kokoiseen ILMAISEKSI, jos sormus ei miellytäkään tai koko on väärä (autamme mielellämme koon valinnan kanssa puhelimitse 040 1593 566). Katso toimitusehdot ostoskorisivulta. Voit myös varmistua sormuksen sopivuudesta liikkeessämme Hyvinkäällä, jossa kaikista titaanisormuksista löytyy mallikappaleet.
TERVETULOA käymään!
Kaiverrus
Kaiverrus sisältyy hintaan. Kaiverretulla tuotteella ei ole palautusoikeutta. Kaiverruksiin saa lisättyä seuraavat symbolit:
- sydän
- kaksi sydäntä
- ääretön
Lisää symbolit mieluiten (sulkuihin) kirjoittamalla. Esim. Sinä (kaksi sydäntä) Minä
Kaiverrus toiveen voi lisätä maksamisen yhteydessä kommentit-kohtaan.