Titaanisormus ML5000

39,00

Titaanisormus, joka on käytännöllinen puolipyöreän muotonsa ja sileän pintansa ansiosta. Käyttömukavuutta lisää myös sormuksen sisäpuolen pyöristys, sekä titaanin keveys.

Tuotetunnus (SKU): Ei saatavilla/-tietoa Osasto:

Kuvaus

 

  • Materiaali: titaani. (kevyt, mutta kova materiaali. Ei allergisoi)
  • kiiltävä pinta
  • miellyttävä pyöristetty sisäpuoli
  • Leveys: 5,0 mm.
  • Toimitusaika: 5-10 arkipäivää
  • ILMAINEN TOIMITUS YLI 50€ OSTOKSIIN!
  • ILMAINEN VAIHTO- JA PALAUTUSOIKEUS! Jos olet epävarma kuvan perusteella tilaamiseen…ei hätää. Voit palauttaa sormuksen tai vaihtaa oikean kokoiseen  ILMAISEKSI, jos sormus ei miellytäkään tai koko on väärä (autamme mielellämme koon valinnan kanssa puhelimitse 040 1593 566). Katso toimitusehdot sivujemme yläreunasta. Voit myös varmistua sormuksen sopivuudesta liikkeessämme Hyvinkäällä, jossa kaikista titaanisormuksista löytyy mallikappaleet. TERVETULOA käymään!
  • Kaiverrus sisältyy hintaan. Kaiverretulla tuotteella ei ole palautusoikeutta.
  • Kaiverrustoiveen voi lisätä erityistoiveet-laatikkoon.
  • KYSYTTÄVÄÄ? Ota yhteyttä: puh: 0401593566 / asiakaspalvelu@kultasepparanta.fi   tai tule käymään: Hämeenkatu 20 Hyvinkää
  • Avoinna: (ma: suljettu tai auki sopimuksen mukaan) / ti-pe. 10-17 / la. 10-14)  
  • HUOM! Katso mahdolliset pikkeukset aukioloajoissa YHTEYSTIEDOISTA (sivun yläreuna)

Toimitusaika

Tuotteen toimitusaika 5-10 arkipäivää. Valtaosa sormuksista valmistetaan tai tilataan valmistajilta toivotun kokoisina.

Ilmainen vaihto- ja palautusoikeus

Jos olet epävarma kuvan perusteella tilaamiseen, niin ei hätää. Voit palauttaa sormuksen tai vaihtaa oikean kokoiseen  ILMAISEKSI, jos sormus ei miellytäkään tai koko on väärä (autamme mielellämme koon valinnan kanssa puhelimitse 040 1593 566). Katso toimitusehdot ostoskorisivulta. Voit myös varmistua sormuksen sopivuudesta liikkeessämme Hyvinkäällä, jossa kaikista titaanisormuksista löytyy mallikappaleet.

TERVETULOA käymään!

Kaiverrus

Kaiverrus sisältyy hintaan. Kaiverretulla tuotteella ei ole palautusoikeutta. Kaiverruksiin saa lisättyä seuraavat symbolit:

  • sydän
  • kaksi sydäntä
  • ääretön 

Lisää symbolit mieluiten (sulkuihin) kirjoittamalla. Esim. Sinä (kaksi sydäntä) Minä

Kaiverrus toiveen voi lisätä maksamisen yhteydessä kommentit-kohtaan.